SENDİKAMIZ YÖNETİMİ, AMASRA'DAYDI
Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile Amasra Şube Yöneticileri; Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesesi'nde çalışan madencileri ziyaret etti.

SENDİKAMIZ YÖNETİMİ, AMASRA’DAYDI

 

Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile Amasra Şube Yöneticileri; Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesesi’nde çalışan madencileri ziyaret etti.

8 Haziran 2020 tarihinde  gerçekleştirilen ziyarete Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Sendikamız Amasra Şube Başkanı ve şube yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sendikamız Heyeti, Armutçuk'ta çalışan maden işçilerini ziyaret ederek pandemi süreci ile ilgili bilgi verdiler.

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil, pandemi sürecinin zorlu bir süreç olduğunu, tüm kurallara uyarak ve tüm tedbirleri alarak üretime yeniden başladıklarını, ülkemiz ve milletimiz için üretmeye devam ettiklerini belirterek, “Hepimiz zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte bir süre üretime ara vermek zorunda kaldık. Ancak ülkemiz ve milletimiz için üretmek durumundayız. Bu nedenle bu salgına karşı tüm önlemleri alarak yeniden ocaklarımızda ülkemiz ve milletimiz için üretmeye başladık. Sizlerin sağlığı her şeyden önemli. Bu nedenle hem ülkemiz ve milletimiz için üretecek, hem de kendi sağlığımızı koruyabilmek için tüm kurallara harfiyen uyacağız. Maske, hijyen ve madenlerde zor olsa da mümkün olduğunca sosyal mesafe kurallarına uymanızı özellikle rica ediyorum.

Hepimize sağlıklı, kazasız-belasız çalışmalar diliyorum” dedi.Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 11.06.2020