MTA BATI KARADENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 'NE Z İYARET
Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu ile MTA Şube Yönetimi, 10 Eylül 2020 tarihinde Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü (MTA) Batı Karadeniz Bölge Müdürü Abdülkadir Yılmaz ile Sendikamız MTA Bölge Temsilciliği'ni ziyaret etti.

SENDİKAMIZ YÖNETİMİ,
MTA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

 

Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu ile MTA Şube Yönetimi, 10 Eylül 2020 tarihinde Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü (MTA) Batı Karadeniz Bölge Müdürü Abdülkadir Yılmaz ile Sendikamız MTA Bölge Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, MTA Şube Başkanı Tarkan Bor, Şube Sekreteri Mehmet Uğurlu Deveci, Şube Mali Sekreteri Tuncay Aksoy ile Şube Teşkilat Sekreteri Metin Alican katıldı.

MTA Batı Karadeniz Bölge Müdürü Abdülkadir Yılmaz’a bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Sendikamız Heyeti, çeşitli konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ardından Sendikamız MTA Şube Batı Karadeniz Bölge Temsilciliğini ziyaret eden GMİS Heyeti, MTA Şube Batı Karadeniz Bölge Temsilcisi Turgut Çınar ve bölge müdürlüğü çalışanlarıyla işyeri sorunları ve çözüm önerilerini değerlendirdiler.

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 10.09.2020