ARNAVUTLUK İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU ZİYARETİ
Arnavutluk İşçi Sendikaları Konfederasyonu ve Arnavutluk Madenciler Sendikası Başkanı Gezim Kajala, beraberinde Sendika yetkilileri Afrim Disha, Shukri Cupi, Zaim Laci, Ilmi Cani, Veli Stafa ve Arjola Alika Sendikamızı ziyaret etti.

ARNAVUTLUK İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU
GENEL BAŞKANI KAJALA, SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ

 

 

Arnavutluk İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı ve Arnavutluk Madenciler Sendikası (Trade UNION of Miners of Albania) Genel Başkanı Gezim Kajala, beraberinde Sendika yetkilileri Afrim Disha, Shukri Cupi, Zaim Laci, Ilmi Cani, Veli Stafa ve Arjola Alika, 10 Kasım 2021 tarihinde Sendikamızı ziyaret etti.

Ziyarette Arnavutluk İşçi Sendikaları Konfederasyonu ve Arnavutluk Madenciler Sendikası heyetinin ziyaretine Uluslararası Sendika Uzmanı Mustafa Özal Perçin de katıldı.

Arnavutluk İşçi Sendikaları Konfederasyonu ve Arnavutluk Madenciler Sendikası heyetini Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Ertan Kaya, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız ile Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ağırladı.

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil, Başkan Kajala ile heyete, maden galerisini sembolize eden birer heykel hediye etti.

Maden Şehitleri Anıtı’nı ziyaret eden, TTK Eğitim Ocağı ve Maden Müzesi’ni gezen iki sendikanın heyeti, ardından TTK Amasra Müessesesi’nde maden ocağına inerek incelemelerde bulundu.

Ocak ziyaretine GMİS Genel Merkez ve Amasra Şube Yöneticileri ile Arnavutluk Sendika heyetinin yanı sıra TTK Genel Müdür Yardımcıları İsmail Güner ile Ercan Gebeş ve müessese yöneticileri katıldı.

Sendikamız  Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Gezim Kajala ile sendika heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Arnavutluk İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Gezim Kajala’yı ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sendikamız gibi Arnavutluk Madenciler Sendikası da endüstri sendikalarının dünya örgütü olan IndustriaLL Global üyesi. Sendikalarımız arasında uluslararası işbirliğini güçlendirmek, ülkemiz madenciliği hakkında bilgiler aktarmak amacıyla kendilerini ağırladık. Gelecekte de uluslararası işbirliğimizi ve dayanışmamızı sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

Arnavutluk İşçi Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı ve Arnavutluk Madenciler Sendikası Genel Başkanı Gezim Kajala da gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverlik için Sendikamız  Yöneticilerine teşekkür etti.

Heyet 11 Kasım 2021 tarihinde Zonguldak’tan ayrıldı.

 

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 11.11.2021