SENDİKAMIZ YÖNETİMİ, MERKEZ ATÖLYESİ'NDE
Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil ile Yönetim Kurulu, 4 Nisan 2019 tarihinde Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Maden Makinaları Fabrikası'nda (MMF) çalışan işçilere teşekkür ziyaretinde bulundu. (GÖRÜNTÜLÜ)

SENDİKAMIZ YÖNETİM KURULU, MADEN MAKİNALARI FABRİKASI’NI ZİYARET ETTİ

YEŞİL; “BERABER HAREKET EDEREK
ZORLU SÜREÇLERİ AŞACAĞIZ”

 

 

HABERİN GÖRÜNTÜSÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil ile Yönetim Kurulu, 4 Nisan 2019 tarihinde Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Maden Makinaları Fabrikası’nda (MMF) çalışan işçilere teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarete, Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Hüseyin Kolçak, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Sendikamız Merkez Servisleri Şube Başkanı Cengiz Saraç ve Şube Yönetimi, Sendikamıza bağlı Karadon, Üzülmez, Armutçuk, Kozlu, Amasra ve Merkez Servisleri Şubelerinin şube başkan ve yöneticileri katıldı.

Sendikamız Merkez Servisleri Şube Başkanı Cengiz Saraç, “Mevcut sıkıntılarınızı bitirmek için, en asgariye çekmek için var gücümüzle çalışmak için birlik ve beraberliğimizi göstermek için tüm başkanlarımızla birlikte buradayız. Hepiniz hoşgeldiniz” dedi.

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil, “Merkez Servislerimizin çok değerli çalışanları, Sendikamızın değerli yöneticileri hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Bildiğiniz gibi genel kurulumuzu tamamladık, genel merkez yönetimimizi oluşturduk. Şubelerimiz bize destek veriyor. Merkez Servisleri Şube Başkanımıza ve yönetimine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum.

Her süreçte bizlere destek veriyorlar, bizler de üzerimize düşen görevi onlara ve sizlere destek vermek olarak yerine getiriyoruz.

Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimiz devam ediyor.

Sürecin başından sonuna kadar sizlerle istişare içinde olacağız. Bilgi alışverişinde bulunarak, ortak hareket ederek sonuna kadar süreci birlikte sürdüreceğiz.

Zor bir süreçteyiz. Birlik, beraberlik içinde olmak zorundayız. Bu süreci beraberce aşacağız” dedi.

BAŞTEMSİLCİLİK ODASI’NIN AÇILIŞI YAPILDI

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil ile yönetim kurulu, Sendikamız Merkez Servisleri Şubesi MMF Baştemsilcilik Odası’nın açılışını hayırlı olsun dilekleriyle yaptılar.

Sendikamız Heyeti, MMF Müdür Vekili Kadir Çelik’i ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

 

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 4.04.2019