AMASRA'DA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETLERİ
Sendikamız Yönetim Kurulu, 6 Ocak 2016 tarihinde Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesesi ve HATTAT Holding HEMA A.Ş. işyerlerine başsağılğı ziyaretleri gerçekleştirdi.

AMASRA’YA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Sendikamız Yönetim Kurulu, 6 Ocak 2016 tarihinde Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesesi ve HATTAT Holding HEMA A.Ş. işyerlerini ziyaret ederek,  yeni yılın ilk günü hayatını kaybeden Sendikamız Genel Sekreteri, uzun yıllar Amasra Şube Başkanlığını yapmış olan Hakkı Arslan'ın vefatı nedeniyle başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Sendikamız Yönetim Kurulu TTK ve HEMA işyerlerinde çalışan Sendikamız üyelerini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi hazırlıkları hakkında da bilgi verdi.

Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, işyerlerinde yaptığı konuşmalarda, Hakkı Arslan'ın vefatından duydukları üzüntüyü belirterek, yalnızlık me, tüm yönetim kurulu üyelerinin Hakkı Arslan'ı aratmamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu da yaptığı konuşmalarda Hakkı Arslan'nın sendikal mücadele geçmişini hatırlatarak onun emeğini boşa çıkartmayacaklarını söyledi.

 Mutlu "Bu Zorlu süreci birlik ve beraberlik içerisinde tek yürek, tek ses olarak aşacağız" dedi.

Genel Başkan Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu,  Genel Mali Sekreter Adnan Tıska ve Genel Teşkilat ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ TTK ve HEMA TİS Sözleşme çalışmaları hakkında sorulan soruları ayrıntılı olarak cevapladılar.

Yalçınkaya Başsağlığı diledi

CHP Bartın Milletvekili M. Rıza Yalçınkaya, Sendikamız Amasra Şubesini ziyaret ederek Genel Başkan Ahmet Demirci, Yönetim Kurulu üyeleri ve Amasra Şube Yönetimine başsağlığı diledi.

Genel Başkan Ahmet Demirci ve Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya, ziyaret ederek acılarını paylaştığı için Yalçınkaya'ya teşekkür ettiler.

Bartın Arıt’ta Arslan İçin Kuran Okundu

Yılbaşında toprağa verilen Sendikamız Genel Sekreteri Hakkı Arslan için Kur-an okutuldu. Ölümünün 7. günü münasebetiyle 6 Ocak 2016 tarihinde Bartın Arıt camiinde okutulan Kur-an Merasimine Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ, Sendikamız Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya ve Yönetim Kurulu, Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş ve Yönetim Kurulu, maden işçileri ve çok sayıda Arıtlı sevenleri katıldı.

 

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 09.01.2017