SENDİKAMIZ BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI
Sendikamız Genişletilmiş Başkanlar Kurulu aylık olağan toplantısı, 28 Şubat 2017 tarihinde Genel Başkan Ahmet Demirci başkanlığında yapıldı.

SENDİKAMIZ  GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI

Sendikamız Genişletilmiş Başkanlar Kurulu aylık olağan toplantısı, 28 Şubat 2017 tarihinde Genel Başkan Ahmet Demirci başkanlığında yapıldı.

Sendikamız Şemsi Denizer Başkanlar Kurulu Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreteri Satılmış Uludağ, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal,  Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş ve Yönetim Kurulu, Kozlu Şube Şube Başkanı Hüseyin Kolçak ve Yönetim Kurulu, Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir ve Yönetim Kurulu, Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez ve Yönetim Kurulu, Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya ve Yönetim Kurulu, MTA Şube Başkanı Durmuş Kılıç ve Yönetim Kurulu, Merkez Servisleri Şube Başkanı Birol Kundakçıoğlu ve Yönetim Kurulu katıldı. Toplantıya Sendikamız Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska il dışında olduğu için katılamadı.

Toplantıda; 3 Mart 2017 tarihinde Emirgan Otel’de yapılacak olan “Zonguldak’ın Bugünü ve Geleceği Üzerine Birlik ve Dayanışma Toplantısı” nın hazırlıkları görüşüldü.

Türkiye Taşkömürü Kurumu, Maden Tetkik Arama, Hattat Holding Hema Aş işyerlerinde çalışan Sendikamıza bağlı üyeleri kapsayacak Toplu İş Sözleşmeleri hazırlıklarının son durumu hakkında bilgi alışverişi yapılırken 1 Mayıs 2017 İşçi Bayramı kutlaması konusunda da fikir alışverişi yapıldı.Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 01.03.2017