SENDİKAMIZDAN EGE'DE ZİYARETLER
Sendikamızın ülke genelinde madencilik iş kollarında geçtiğimiz yıl başlatmış olduğu örgütlenme çalışmaları devam ediyor.

SENDİKAMIZ YÖNETİMİ, İZMİR VALİSİ AYYILDIZ’I ZİYARET ETTİ

Sendikamızın ülke genelinde madencilik iş kollarında geçtiğimiz yıl başlatmış olduğu örgütlenme çalışmaları devam ediyor.

Bu çalışmalar doğrultusunda özellikle Ege Bölgesi’nde yoğunlaşan örgütlenme çalışmalarını yerinde izlemek amacıyla Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska ve Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal Ege Bölgesi’ne gitti.

Sendikamız Genel Merkezi heyeti ilk ziyaretlerini, daha önce Zonguldak Valiliği yapan İzmir Valisi Erol Ayyıldız’a yaptı. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Ayyıldız’a yaptıkları ziyaret sonrasından bugüne Ege Bölgesi’nde yürütülen örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi veren Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu; “Sayın Valim, sizlere Zonguldaklının, madencinin selamlarını getirdim. Sendikamızın Ege Bölgesi Madencilik iş kollarında yürüttüğümüz örgütlenme çalışmalarımız devam ediyor. Gayemiz maden işkolunda çalışan işçilerimizin, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarının en iyi şekilde uygulandığı çalışma ortamlarının yaratılmasını sağlamaktır. Zonguldak, GMİS ve madenci camiası olarak bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanıza minnettarız, teşekkür ediyoruz” dedi. GMİS heyeti, Vali Ayyıldız’a ziyaretlerinde Devrek Bastonu hediye etti.

 

 

TÜRK-İŞ 3. BÖLGE TEMSİLCİSİ YILDIRIM’I ZİYARET

Sendikamız olarak madencilik iş kolunda Ege Bölgesi’nde yürütülen örgütlenme çalışmalarını yerinde izlemek amacıyla 16 Mart 2017 tarihinde Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska ve Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal Ege Bölgesi’ne gitti.

Ege Bölgesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Sendikamız heyeti, 16 Mart 2017 tarihinde Türk-İş İzmir 3. Bölge Temsilcisi Süleyman Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Heyet Başkanı Sendikamız Genel Başkanı İsa Mutlu, Yıldırım’a, Ege Bölgesinde yürütülen örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi verdi. Türk-İş Camiası olarak verdikleri desteklerinden dolayı Yıldırım’a teşekkür etti.

Sendikamızın ziyaretinden dolayısıyla teşekkür eden Yıldırım, sendikanın örgütlenme çalışmalarını yakından takip ettiğini ve Sendikamızın Örgütlenme Temsilcisi Yaşar Çama ile sürekli istişare içinde olduklarını vurguladı.

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 17.03.2017