MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET
AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu ile CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz'ı TBMM'de tek tek ziyaret eden Sendikamız Heyeti, sürmekte olan toplu iş sözleşmeleri görüşmeleri ile ilgili bilgi verdi.

SENDİKAMIZ YÖNETİMİ,
MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Hüseyin Kolçak, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Sendikamız Merkez Servisleri Şube Başkanı Cengiz Saraç ile Sendikamız MTA Şube Başkanı Durmuş Kılıç, Zonguldak Milletvekillerini TBMM’de ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu ile CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ı TBMM’de tek tek ziyaret eden Sendikamız Heyeti, sürmekte olan toplu iş sözleşmeleri görüşmeleri ile ilgili bilgi verdi.

TTK ve MTA Toplu İş Sözleşmeleriyle ilgili gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Sendikamız Heyeti, TTK harici servisler-yerüstü çalışanları ile MTA çalışanlarının düşük ücret sorununun çözümü için de milletvekillerinden destek istediler.Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 10.07.2019