ŞEHİTLERİMİZİ EBEDİYETE UĞURLADIK
Karadon Müessesesi'ndeki kazada kaybettiğimiz maden şehitlerimiz Cefar Tepebaşı'nı Yenice'de, İsa Çeltik'i Beycuma'da ebediyete uğurladık.

ŞEHİTLERİMİZİ EBEDİYETE UĞURLADIK

İsa Çeltik’i Beycuma Kasımlar Köyü’nde Ebediyete uğurladık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


27 Kasım 2017 tarihinde Karadon Müessesesi Kilimli İşletmesinde meydana gelen göçük kazasında şehit olan 2 arkadaşımız sevenlerinin omuzlarında ebediyete uğurlandı.
ilk tören şehit kardeşimiz İsa Çeltik için Beycuma’da yapıldı. 28 Kasım 2017 tarihinde öğle namazına müteakip Beycuma Merkez Camii’nde yapılan törene, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Zonguldak Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, TTK  üst düzey yöneticileri, Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal ile Sendikamıza bağlı şubelerin yöneticileri, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu,  MHP  İl Başkanı Hamdi Ayan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, yüzlerce maden işçisi, akraba ve sevenleri katıldı.

Cenaze namazı ve okunan dualar ve yapılan helalleşmenin ardından maden şehidi arkadaşımız sevenlerinin omuzlarında Beycuma Merkez Kasımlar Köyü Kabristanında ebedi istirahatgahına defnedildi.

 

Cafer Tepebaşı’nı Yenice Derebaşı Köyü’nde ebediyete uğurladık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


27 Kasım 2017 tarihinde Karadon Müessesesi Kilimli işletmesinde meydana gelen göçük kazasında şehit olan arkadaşımız Cafer Tepebaşı için 28 Kasım 2017 tarihinde Yenice Merkez Cebeci Camisi’nde tören  yapıldı.

 İkindi namazına müteakip yapılan törene, Karabük Vali yardımcısı Osman Yenidoğan, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, TTK üst düzey yöneticileri, Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal ile Sendikamıza bağlı şubelerin yöneticileri, yüzlerce maden işçileri ve akraba ve sevenleri katıldı.  Cenaze namazı ve okunan dualar ve yapılan helalleşmenin ardından maden şehidi arkadaşımız sevenlerinin omuzlarında Yenice Derebaşı Köyü Kabristanı’nda ebedi istirahatgahına defneedildi.Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 29.11.2017