ŞEHİT MADENCİLERE DUA
TTK Karadon Müessesesi'nde 27 Kasım 2017 tarihinde meydana gelen kazada şehit olan madenciler İsa Çeltik ile Cafer Tepebaşı için Karadon Kuyubaşında Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

ŞEHİT MADENCİLER İÇİN
KURAN-I KERİM OKUTULDU

            Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesi’nde 27 Kasım 2017 tarihinde meydana gelen kazada şehit olan madenciler İsa Çeltik ile Cafer Tepebaşı için aynı zamanda Dünya Madenciler Günü olan 4 Aralık 2017 tarihinde Karadon Kuyubaşında Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

            Merasime TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, TTK Genel Müdür Yardımcısı İsmail Güner, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal, TTK Karadon Müessese Müdürü Fazlı Uncu, TTK Müessese yöneticileri, Sendikamıza bağlı şubelerin başkan ve yöneticileri, sivil toplum örgütlerinin başkanları, maden işçileri ile şehit madencilerin aileleri katıldı.

            Maden işçileri, Şehit Madenci İsa Çeltik’in babası Cemil Çeltik’in  elini öperek başsağlığı dileğinde bulundular.Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 04.12.2017