MADEN ŞEHİDİMİZ İÇİN KUR-AN OKUTULDU
TTK Karadon Müessesesi'nde 13 Aralık 2017 tarihinde meydana gelen kaza sonucu şehit olan arkadaşımız Feyzi Dereli için Kuran okutuldu, kazalar yaşanmaması için kurban kesildi.

MADEN ŞEHİDİ İÇİN KUR-AN OKUTULDU,

KAZASIZ ÇALIŞMA DİLEĞİYLE KURBAN KESİLDİ

 

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesi'nde 13 Aralık 2017 tarihinde meydana gelen kaza sonucu şehit olan arkadaşımız Feyzi Dereli için Kuran okutuldu, kazalar yaşanmaması için kurban kesildi.

TTK Karadon Müessesesi Yeni Kuyu başında 19 Aralık 2017 sabahı 08-16 vardiyası öncesi düzenlenen törene TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, TTK Genel Müdür Yardımcısı İsmail Güner, Sendikamız Genel Sekreteri Satılmış Uludağ. Sendikamız Mali Sekreteri Adnan Tıska, Sendikamız Genel Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekreteri Kahraman Kabasakal, Karadon Müessese Müdürü Fazlı Uncu, Karadon Müessesesi Yöneticileri, Sendikamıza bağlı şubelerin yöneticileri ve gece vardiyasında işten çıkan, gündüz vardiyasında işe gidecek olan maden işçileri katıldı.

Şehit madenci Feyzi Dereli’nin ailesi de yapılan etkinlikte hazır bulundular.

Şehit madenci için okunan Kur-an ve yapılan dualar sonrasında havzada bir daha acıların yaşanmaması temennisi ile kurban kesildi. Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 20.12.2017