ÜYELERİMİZ İLE YAKINLARINA YÖNELİK İNGİLİZCE KURSU PROTOKOLÜ
Sendikamız ile AmericanLIFE İngilizce Kursu arasında, Sendikaya üyeleri ve yakınlarına yönelik yüzde 60 indirimli olarak genel İngilizce programlarında eğitim alabilmelerine ilişkin protokol imzalandı.

SENDİKAMIZ ÜYELERİ VE YAKINLARI
İNGİLİZCE EĞİTİMLERİNDEN

YÜZDE 60 İNDİRİMLİ OLARAK YARARLANABİLECEK

 

                Sendikamız ile AmericanLIFE İngilizce Kursu arasında, Sendikaya üyeleri, çalışanları ile onların birinci dereceden akrabalarına yönelik yüzde 60 indirimli olarak genel İngilizce programlarında eğitim alabilmelerine ilişkin protokol imzalandı.

                16 Ocak 2018 tarihinde imzalanan ve bir yıllık süreyi kapsayan protokol, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci ile AmericanLIFE Kurucusu Alper Dülger tarafından imzalandı.

                Protokole göre; Genel Maden İşçileri Sendikası üyesi, çalışanı ile onların anne, baba, eş, çocuk, kardeş olmak üzere birinci dereceden akrabaları genel İngilizce programlarındaki eğitimlerden yüzde 60 indirimli olarak yararlanabilecekler.

                Eğitimlerden indirimli olarak yararlanmak isteyenler 0 372 – 250 06 00 nolu telefondan bilgi alabilirler.Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 17.01.2018