YER ALTINDA İNCELEME YAPTILAR, ARDINDAN İFTAR AÇTILAR
TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zafer Benli, MTA Genel Müdürü Cengiz Erdem, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, TTK Karadon Müessesesi Gelik İşletmesi'nde maden işçileriyle birlikte yeraltında iftar açtı.

YER ALTINDA İNCELEME YAPTILAR,
ARDINDAN İFTAR AÇTILAR

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Zafer Benli, MTA Genel Müdürü Cengiz Erdem, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci, 25 Mayıs 2018 tarihinde TTK Karadon Müessesesi Gelik İşletmesi’nde maden işçileriyle birlikte yeraltında iftar açtı.

Ocak gezisi ve madencilerle iftar programına TTK Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları, Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Sendikamız Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska, Sendikamız Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal, Karadon Müessese ve işletmeler yöneticileri de katıldı.

Heyet önce kuyu derinleştirme ve -150 kodundaki mekanize ayaktaki çalışmaları yerinde incelediler ve ardından maden işçileriyle birlikte ocakta iftar açtılar.

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 28.05.2018