KURBAN BAYRAMI MESAJI
SENDİKAMIZ YÖNETİM KURULU; “MÜBAREK KURBAN BAYRAMININ, ULUSUMUZA GÜÇ VE MORAL VERMESİNİ DİLİYORUZ”

SENDİKAMIZ YÖNETİM KURULU;

“MÜBAREK KURBAN BAYRAMININ,
ULUSUMUZA GÜÇ VE MORAL
VERMESİNİ DİLİYORUZ”

 

Sendikamız Yönetim Kurulu bir mesaj yayınlayarak Kurban Bayramını kutladı.

Mesaj şöyle;

“Ülke ve millet olarak zorlu bir dönemden geçiyoruz.

Bizi güçlü kılan ve tüm ayrılıkları unutturan; vatan ve millet sevgimizi en büyük ortak paydamıza dönüştüren dini ve milli bayramlarız ile binlerce yıllık gelenek ve göreneklerimizdir.

Birliğe, beraberliğe, dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde idrak edeceğimiz Mübarek Kurban Bayramının ulusumuza güç-kuvvet ve moral vermesini diliyoruz.

Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda (TTK), Maden Tetkik Arama Kurumu’nda (MTA), HATTAT A.Ş. ve diğer özel sektörde çalışan üyelerimiz başta olmak üzere tüm madencilerin, Zonguldaklıların ve halkımızın Mübarek Kurban Bayramını kutluyoruz. Eşleri, çocukları ve aileleriyle, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar diliyoruz.

Bayramın, kardeşlik ve dayanışma duygularını geliştirmesi, ülkemize ve bölgemize huzur ve barış getirmesi umuduyla saygılarımızı sunuyoruz.”

 

 

Not: Sendikamızda Kurban Bayramı nedeniyle Bayramın 1. Günü olan 21 Ağustos 2018 Salı günü 12.30-13.30 saatleri arasında Sendikamız Genel Merkezi’nde bayramlaşma programı düzenlenecektir.

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 16.08.2018