DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ NEDENİYLE ZİYARETLER
4 Aralık Dünya Madenciler Günü nedeniyle CHP Zonguldak il Örgütü, İyi Parti Zonguldak İl Örgütü ile SGK İl Müdürlüğü, Sendikamızı ayrı ayrı ziyaret etti.

SENDİKAMIZA 4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

 

CHP İL ÖRGÜTÜ’NDEN ZİYARET

4 Aralık Dünya Madenciler Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Örgütü, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci’ye kutlama ziyaretinde bulundu.

CHP İl Başkanı Hakkı Güney başkanlığında yapılan ziyarette İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sendikamız Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal da hazır bulundu.

Ziyarette Sendikamız Genel Başkanı Demirci, Türkiye Taşkömürü Kurumu’na (TTK) alınacak 1.500 yeraltı üretim işçisi konusundaki gelişmeler hakkında bilgi verdi.

CHP İl Başkanı Güney, TTK’ya işçi alımı konusunu gündemlerinde tuttuklarını ve takipçisi olduklarını, gerekli her türlü desteği de vermeye devam edeceklerini söyledi.

 

İYİ PARTİ’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

 

4 Aralık Dünya Madenciler günü nedeniyle İyi Parti Zonguldak İl Örgütü, Sendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci’yi ziyaret etti.

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen Başkanlığında Yapılan Ziyarette İl Yönetim Kurulu ve İlçe Yönetim Kurulu ile Sendikamız Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal da hazır bulundu.

Ziyarette, Türkiye Taşkömürü Kurumu’na (TTK) alınması gündemde olan 1.500 yeraltı işçisi konusundaki son gelişmeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

SGK İL MÜDÜRÜ AVCI’DAN SENDİKAMIZA ZİYARET

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Zonguldak İl Müdürü Erkin Avcı, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü nedeniyle GSendikamız Genel Başkanı Ahmet Demirci’yi ziyaret etti.

            Zonguldak SGK Şube Müdürleri ile Sendikamız Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Türkiye Taşkömürü Kurumu ve Zonguldak çalışma hayatı sorunları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

             

 Facebook'ta PaylaşHaber Eklenme Tarihi : 5.12.2018