Genel Başkan'dan

HAKAN YEŞİL Makalesini Oku

Duyurular

  • TTK 29. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ'NE "TTK 29 DÖNEM TİS" LİNKİNDEN, MTA 19. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNE "MTA 19 DÖNEM TİS" LİNKİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.


  • Sendikamızın üyeleri için indirim protokolü yaptığı firmaların tümünü görmek için ANLAŞMALI FİRMALAR linkine tıklayınız


  • iNTERNET SİTEMİZDE YAYINLANAN TÜM HABERLERE "BASIN ODASI" LİNKİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ


Bağlantılar

ANLAŞMALI FİRMALAR

SENDİKAMIZIN ÜYELERİMİZ İÇİN 

İNDİRİM PROTOKOLÜ YAPTIĞI FİRMALAR

 

Sendikamız, üyelerine yönelik olarak bazı firma ve kuruluşlarla indirim protokolleri imzalıyor.

Sendikamız; Özel Level Hastanesi,

Pamukkale Seyahat Şirketi,

Mercimek A.Ş. Yücel Optik mağazaları

Kutay Pastanesi

Eminevim

AmerikanLIFE yabancı dil kursu

3F İngilizce Kursu 

Zonguldak Dedeman Otel

Özel Navadent Medikal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

MedicalPark Hastaneleri

Fuzulev

Süvari YKY Tekstil Mağazası

ile maden işçileri ile MTA işçileri için indirim protokolleri imzaladı.

Ayrıca TÜRK-İŞ'in MedicalPark Hastaneleri'yle imzaladığı indirim protokolünden Sendikamızn tüm üyeleri ile onların birinci dereceden yakınları yararlanabiliyor.

Sendikamız Üyesi Madenciler ile MTA çalışanı işçiler, kurum tanıtma kartı veya Sendika üyelik belgesi ile indirimlerden yararlanabilecekler.

Protokollere göre maden ve MTA işçileri;

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL LEVEL HASTANESİ'nde muayene, laboratuar ve görüntüleme hizmetlerinden yüzde 20, Medikal yatışlar ve ameliyatlar gibi sağlık hizmetlerinden ise yüzde 10 indirimli yararlanabilecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAMUKKALE Seyahat Şirketi'nden seyahat edilecek güzergahtaki her otobüste 4 koltukla sınırlı olmak üzere yüzde 15 indirimden faydalanabilecekler. İndirimler madencilerin eş ve çocukları için de geçerli olacak.
Sendikamız Üyelerinin ilk başvurularında bir kereye mahsus kurum tanıtma kartı ve kimlik nosu ile kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mercimek A.Ş. YÜCEL OPTİK'in 13 mağazasından optik ürün satın alacak olan maden işçileri yüzde 25 indirimden yararlanacaklar. Ayrıca kampanyalı ürünlerde yüzde 10 indirim yapılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUTAY  Pastanesi'nin Kozlu, Merkez ve Kdz. Ereğli Şubelerinden 30 TL üzerinde ürün alacak olan maden işçilerine yüzde 10 indirim uygulanacak.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

ÇİĞDEM UĞURLU Estetik ve Güzellik Merkezi'nin Zonguldak ve Ankara'daki merkezlerinden Sendikamız Üyeleri ile eşleri ve yakınları,  yüzde 25 indirimli olarak yararlanabilecekler.

Zonguldak Merkezinden randevu almak için 0 533 693 93 67,

Ankara Merkezi'nden randevu almak için 0 539 235 80 57 nolu telefonlar aranabilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EMİNEVİM

Eminevim sistemine dahil olan Sendikamız Üyeleri ile birinci dereceden yakınları, yüzde 10 ile yüzde 30 arasındaki indirimlerden yararlanabilecekler.

Eminevim ayrıca, Trafik Sigortası'nda yüzde 3, Kasko'da yüzde 7, Dask'ta yüzde 5, konut sigortasında yüzde 10, işyeri  sigortasında yüzde 10, hayat sigortasında yüzde 10, sağlık sigortasında yüzde 5, inşaat sigortasında yüzde 10 ve ferdi kaza sigortasında yüzde 10 oranlarında indirim sağlayacak.

Sendikamız üyeleri ve birinci dereceden yakınları, kimlik ve kurum kimlik kartları veya üyelik belgeleri ile Eminevim'e başvurdukları takdirde protokol dahilindeki indirimlerden yararlanabilecekler.

Eminevim ile ilgili detaylı bilgilere www.eminevim.com internet adresinden ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AmerikanLIFE Dil Okulu'ndan ingilizce eğitimi için Sendikamız üyeleri, 1.  2. dereceden akrabaları Çocuk Grubu Eğitimerinden yüzde 35, Genel İngilizce Kurslarından ise yüzde 20 indirimli kayıt yaptırabilecekler.

Kayıt için AmerikanLIFE'ın (0 372)  250 06 00 nolu telefonundan bilgi alınabilir.

Sendikamız Genel Başkanlığı ile Zonguldak AmerıcanLife yabancı dil kursu (valilik karşısı) aasındaki protokol gereği kursun kayıtlı öğrencilere yapmış olduğu erken kayıt kampanyasından GMİS üyeleri de yararlanabilecek.

İngilizce Eğitim Paketine kayıt olan GMİS Üyelerinin ilkokul ve ortaokulda eğitim gören öğrencilerine;

1- OKUL DESTEK PAKETİ HEDİYE

2- WORKSHOP AKTİVİTELERİ HEDİYE ( RESİM, DANS, TİYATRO )

3- R.KODLAMA PROGRAMI HEDİYE

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin yararlanabildiği bu kampanya 1 ARALIK 2021 tarihinde başlayacak olup önümüzdeki yılın yıllık ücretini kapsayacaktır. (Yalnızca 2520) TL'dir.

Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup değerli üyelerimiz aşağıdaki iletişim numaralarından ayrıntılı bilgi alabilir.

İLETİŞİM : 0372 250 06 00

0553 698 98 32

0553 698 98 34

0553 698 98 31

VALİLİK BİNASI KARŞISI ING BANK ÜSTÜ 5.KAT

 ZONGULDAK AMERICANLIFE


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Okul Öncesi, İlköğretim, Lise, Üniversite Öğrencisi-Yetişkin gruplarında Sendikamız Üyeleri ve birinci dereceden yakınlarına gruplara göre 1000 TL ile 1200 TL arasında indirim uygulanacak.

Ayrıca kardeş indirimi ve taksitlendirme de yapılabilecek.

Özel 3F Özel İngilizce Kursu ile ilgili bilgilere 0530 697 10 75 nolu telefondan ulaşılabilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sendikamıza üye tüm maden ve MTA işçileri (birinci dereceden yakınları dahil) başta olmak üzere, TTK ve MTA'da çalışan kurum kimlik kartlarıyla başvuran tüm yönetici ve memur statüsündeki personel Zonguldak Dedeman Otel'de protokol kapsamındaki hizmetlerden özel fiyatlarla yararlanabilecek. Aynı hizmetlerden kapsamdaki tüm çalışanların birinci dereceden yakınları da (eş ve çocuk) özel fiyat avantajından yararlanabilecek.

Protokol kapsamında Zonguldak Dedeman Otel'de konaklama ve Life Style SPA hizmetleri bulunuyor.

Adres: İncivez Mah. Milli Egemenlik Cad. No: 128 Zonguldak

Telefon: 0 (372) 291 00 00

 

 

 

 

Sendikamız ile Özel Navadent Medikal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında yapılan protokolle Sendikamıza üye maden ve MTA işçileri, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler.

Protokole göre Sendikamız üyeleri ve birinci dereceden yakınları, Özel Navadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş çekimi, kanal tedavisi ve diğer ağız ve diş tedavisi hizmetlerinin cari fiyat listesi üzerinden yüzde 10 ile yüzde 30 arasında indirimli olarak yararlanabilecekler.

NAVADENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ 

Adres: Terakki Mahallesi Vatan Caddesi Köknar apartmanı no : 42/1 Merkez/Zonguldak

Telefon: 0 (372) 257 62 82

İnternet adresi: www.navadent.com.tr

 

 


 

 

 

 

 

TÜRK-İŞ İLE MEDICALPARK HASTANELERİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) ile MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. arasında TÜRK-İŞ’e bağlı protokolde belirtilen sendikaların üyeleri ve onların birinci dereceden yakınları için indirim protokolü imzalandı.

Protokole göre TÜRK-İŞ’e bağlı GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI’nın üyeleri ile onların birinci dereceden yakınları da (anne, baba, eş ve çocuklar), MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.’ye bağlı MedicalPark Hastaneleri’nde verilen hizmetlerden yüzde 25 oranında indirimli yararlanabilecek.

Protokole göre üyeler ve birinci dereceden yakınları; MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesindeki İstanbul Florya, İstanbul Bahçeşehir (İstinye Üniversitesi Hastanesi), Ankara Batıkent, İstanbul Bahçelievler, Çanakkale, Gaziantep, İzmir Göztepe, Tarsus, Trabzon Karadeniz, Trabzon Yıldızlı, Ankara Keçiören, Kocaeli, Mersin, Samsun, İzmir, İstanbul Gaziosmanpaşa (İstinye Üniversitesi Hastanesi-MedicalPark), Antalya, Batman, Elazığ, Gebze, Ordu, Tokat, Bursa, İstanbul Maltepe, İstanbul Pendik MedicalPark Hastanelerinden indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Üyeler, protokol kapsamındaki sendikanın üyesi olduğunu belgelemelidir.

TÜRK-İŞ’e bağlı Genel Maden-İş Sendikası üyeleri ile onların birinci dereceden yakınları SGK güvencesi olmayanlara cari fiyatlar üzerinden, SGK güvencesi olanlara ise hastadan alınan fark ücreti üzerinden yüzde 25 indirim uygulanacak.

İNDİRİM UYGULANACAK HİZMETLER

Ayakta muayene, tetkik ve tedavi hizmetleri  yüzde 25,

Yatarak ameliyat ve medikal tedavi hizmetleri yüzde 25.

Doğum, sünnet, estetik ve özel otelcilik hizmetleri ile ilaç, tıbbi sarf malzemesi, özellikli malzeme ve sigorta katılım payı üzerinden indirim uygulanmayacak.

İndirim uygulanan ücretler ise nakit veya kredi kartı ile yapılabilecek.

Hastaneler ile ilgili bilgi ve randevu talepleri için https://www.medicalpark.com.tr/

İnternet adresi ziyaret edilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

FuzulEV ev sistemine dahil olan Sendikamız Üyeleri yüzde 15 ile yüzde 20 arasındaki indirimlerden yararlanabilecekler.

Sendikamız ile FuzulEV arasında imzalanan indirim protokolüne göre; Sendikamız üyesi olduğunu belgeleyenler, organizasyon ücretinin taksitli ödenmesi durumunda yüzde 15, peşin ödenmesi durumunda yüzde 20 indirimden yararlanabilecekler. Organizasyon ücretinin peşin ödenmesi ve toplam kampanya bedelinin yüzde 10’undan az olmamak üzere peşinat ödenmesi durumunda da yüzde 20 indirim uygulanacak.

Sendikamız üyeleri; kimlik ve kurum kimlik kartları veya üyelik belgeleri ile FuzulEV’e başvurdukları takdirde protokol dahilindeki indirimlerden yararlanabilecekler.

FuzulEV ile ilgili detaylı bilgilere https://www.fuzulev.com internet adresinden ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

SÜVARİ YKY TEKSTİL MAĞAZASI

SÜVARİ YKY Tekstil Mağazası’nın Zonguldak Westalife AVM’de bulunan mağazasından giyim alışverişlerinde Sendikamız Üyeleri ile birinci dereceden yakınları,  yüzde 15 indirimli olarak yararlanabilecekler.

31.12.2021 tarihine kadar geçerli olacak indirim anlaşmasından Sendikamız Üyeleri (TTK-MTA) ile birinci dereceden yakınları yararlanabilecek.

Adres: SÜVARİ YKY Teksil Mağazası Zonguldak Westalife AVM Kat: 1

 

 

 

 

 

 

 

Tasarruf Finansı alanında faaliyet gösteren BİREVİM, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) üyelerine çalışma bedelleri üzerinden yüzde 15 indirim uygulayacak.

GMİS Genel Mali Sekreteri Volkan Yıldız ile Birevim Kurumsal Protföy Müdürü Gökhan Esen’in imzaladığı protokole göre GMİS Üyeleri; işyeri ve taşıt ihtiyaçlarına yönelik olarak BİREVİM’in çalışma bedelleri üzerinden yüzde 15 indirimli yararlanabilecek.

444 23 53 nolu telefondan veya www.birevim.com internet sitesinden bilgi edinilebilir.

 

Takvim

9. 2. 2021
Perşembe

Hava Durumu
ZONGULDAK
Zonguldak Hava Tahmini

Foto Albüm


Web sitemiz en iyi 1280x1024 çözünürlükte IE9+, Firefox 3.5+, Chrome 10+, Opera 11+, Safari 5+ ile izlenebilir.
HTML5 ve CSS3 uygulamaları eski tarayıcılarda sorun yaratabilir. Lütfen güncel bir sürümü tercih edin.

Designed And Coded By Gafur DANIŞ ©2011
612495
--------------------