Anlaşmalı Firmalar

Sendikamızın Üyelerimiz İçin İndirim Protokolleri 2024 yılında da tüm anlaşmalı olduğumuz firmalarla devam etmektedir.

Sendikamız ile Diş Hekimi Özlem Sökmen Kliniği arasında, 18 Nisan 2024 tarihinde diş hekimliği hizmetlerinde yüzde 50 indirim anlaşması imzalandı.

Genel Maden İşçileri Sendikası adına Genel Sekreter Yener Arslanbuğa ile Diş Hekimi Özlem Sökmen arasında GMİS üyeleri ve sendika personeline yönelik indirim protokolü imza altına alındı.

Protokole göre; Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanları ve sendika personelinin birinci derece yakınları, ücretsiz muayene imkânı ile tüm ağız ve diş tedavisi hizmetlerinden (Diş Çekimi, Diş Taşı Temizliği, Diş Beyazlatma, Kanal Tedavisi, İmplant, Dolgu, Porselen- Zirkonyum Kaplama, Sabit ve Hareketli Protezler vb.)  Türk Dişhekimleri Birliğinin (TDB) güncel Tedavi Ücret Tarifesi üzerinden yüzde 50 indirimli olarak yararlanabilecek.

TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek. Protokol hakkında detaylı bilgi 0 (530) 342 67 00 numaralı hattan alınabilecek. 

Diş Hekimi Özlem Sökmen Kliniği Adres: Uzunmehmet Cad. Mercimek İş Hanı No:41 Kat 2 Merkez / ZONGULDAK

ÖZEL LEVEL HASTANESİ’nde muayene, laboratuar ve görüntüleme hizmetlerinden yüzde 20, Medikal yatışlar ve ameliyatlar gibi sağlık hizmetlerinden ise yüzde 10 indirimli yararlanabilecekler.

PAMUKKALE Seyahat Şirketi‘nden seyahat edilecek güzergahtaki her otobüste 4 koltukla sınırlı olmak üzere yüzde 15 indirimden faydalanabilecekler. İndirimler madencilerin eş ve çocukları için de geçerli olacak.
Sendikamız Üyelerinin ilk başvurularında bir kereye mahsus kurum tanıtma kartı ve kimlik nosu ile kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

Mercimek A.Ş. YÜCEL OPTİK‘in 13 mağazasından optik ürün satın alacak olan maden işçileri yüzde 25 indirimden yararlanacaklar. Ayrıca kampanyalı ürünlerde yüzde 10 indirim yapılacak.

KUTAY  Pastanesi‘nin Kozlu, Merkez ve Kdz. Ereğli Şubelerinden 30 TL üzerinde ürün alacak olan maden işçilerine yüzde 10 indirim uygulanacak.

ÇİĞDEM UĞURLU Estetik ve Güzellik Merkezi‘nin Zonguldak ve Ankara’daki merkezlerinden Sendikamız Üyeleri ile eşleri ve yakınları,  yüzde 25 indirimli olarak yararlanabilecekler.

Zonguldak Merkezinden randevu almak için 0 533 693 93 67,

Ankara Merkezi’nden randevu almak için 0 539 235 80 57 nolu telefonlar aranabilecek.

Eminevim sistemine dahil olan Sendikamız Üyeleri ile birinci dereceden yakınları, yüzde 10 ile yüzde 30 arasındaki indirimlerden yararlanabilecekler.

Eminevim ayrıca, Trafik Sigortası’nda yüzde 3, Kasko’da yüzde 7, Dask’ta yüzde 5, konut sigortasında yüzde 10, işyeri  sigortasında yüzde 10, hayat sigortasında yüzde 10, sağlık sigortasında yüzde 5, inşaat sigortasında yüzde 10 ve ferdi kaza sigortasında yüzde 10 oranlarında indirim sağlayacak.

Sendikamız üyeleri ve birinci dereceden yakınları, kimlik ve kurum kimlik kartları veya üyelik belgeleri ile Eminevim’e başvurdukları takdirde protokol dahilindeki indirimlerden yararlanabilecekler.

Eminevim ile ilgili detaylı bilgilere www.eminevim.com internet adresinden ulaşılabilir

AmerikanLIFE Dil Okulu’ndan ingilizce eğitimi için Sendikamız üyeleri, 1.  derece yakınlarının ilkokul ve ortaokul için 2024-2025 eğitim ve öğretim yılı liste fiyatı 42.000 TL olan paket yüzde 50 indirim ile peşin 21.000 TL uygulanacaktır. Taksitli seçenek talep eden üyelere ise 33.000 TL 8 aya kadar taksitli ödeme imkanları sunulacaktır.

Yine ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel liste fiyatı 66.000 TL olan kişisel gelişim kursu, yüzde 50 indirim ile 33.000 TL ve 8 aya kadar taksitli fiyat uygulanacaktır. 

Ayrıca Arma Eğitim Kurumunda; bayanlara özel spor salonu yıllık üyelikde yüzde 60,

cafe salon yıllık üyelikte yüzde 50 indirim,

ve ücretsiz yurtdışı danışmanlık hizmeti uygulanacaktır.

Tüm eğitim ve hizmet programalrı kontenjanlar ile sınırlı olup protokol, 12.02.2025 tarihine kadar geçerlidir.  

Kayıt için AmerikanLIFE’ın (0 372)  250 06 00 nolu telefonundan bilgi alınabilir.

Adres: Ontemmuz Mah. Alpaslan Sok. Tatoğlu Plaza Kat: 3

 ZONGULDAK AMERICANLIFE(Arma Eğitim Kurumları)

Okul Öncesi, İlköğretim, Lise, Üniversite Öğrencisi-Yetişkin gruplarında Sendikamız Üyeleri ve birinci dereceden yakınlarına gruplara göre 1000 TL ile 1200 TL arasında indirim uygulanacak.

Ayrıca kardeş indirimi ve taksitlendirme de yapılabilecek.

Özel 3F Özel İngilizce Kursu ile ilgili bilgilere 0530 697 10 75 nolu telefondan ulaşılabilecek.

Sendikamız ile Özel Navadent Medikal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında yapılan protokolle Sendikamıza üye maden ve MTA işçileri, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler.

Protokole göre Sendikamız üyeleri ve birinci dereceden yakınları, Özel Navadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş çekimi, kanal tedavisi ve diğer ağız ve diş tedavisi hizmetlerinin cari fiyat listesi üzerinden yüzde 10 ile yüzde 30 arasında indirimli olarak yararlanabilecekler.

NAVADENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ 

Adres: Terakki Mahallesi Vatan Caddesi Köknar apartmanı no : 42/1 Merkez/Zonguldak

Telefon: 0 (372) 257 62 82

İnternet adresi: www.navadent.com.tr

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) ile MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. arasında TÜRK-İŞ’e bağlı protokolde belirtilen sendikaların üyeleri ve onların birinci dereceden yakınları için indirim protokolü imzalandı.

Protokole göre TÜRK-İŞ’e bağlı GENEL MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI’nın üyeleri ile onların birinci dereceden yakınları da (anne, baba, eş ve çocuklar), MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.’ye bağlı MedicalPark Hastaneleri’nde verilen hizmetlerden yüzde 25 oranında indirimli yararlanabilecek.

Protokole göre üyeler ve birinci dereceden yakınları; MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesindeki İstanbul Florya, İstanbul Bahçeşehir (İstinye Üniversitesi Hastanesi), Ankara Batıkent, İstanbul Bahçelievler, Çanakkale, Gaziantep, İzmir Göztepe, Tarsus, Trabzon Karadeniz, Trabzon Yıldızlı, Ankara Keçiören, Kocaeli, Mersin, Samsun, İzmir, İstanbul Gaziosmanpaşa (İstinye Üniversitesi Hastanesi-MedicalPark), Antalya, Batman, Elazığ, Gebze, Ordu, Tokat, Bursa, İstanbul Maltepe, İstanbul Pendik MedicalPark Hastanelerinden indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Üyeler, protokol kapsamındaki sendikanın üyesi olduğunu belgelemelidir.

TÜRK-İŞ’e bağlı Genel Maden-İş Sendikası üyeleri ile onların birinci dereceden yakınları SGK güvencesi olmayanlara cari fiyatlar üzerinden, SGK güvencesi olanlara ise hastadan alınan fark ücreti üzerinden yüzde 25 indirim uygulanacak.

İNDİRİM UYGULANACAK HİZMETLER

Ayakta muayene, tetkik ve tedavi hizmetleri  yüzde 25,

Yatarak ameliyat ve medikal tedavi hizmetleri yüzde 25.

Doğum, sünnet, estetik ve özel otelcilik hizmetleri ile ilaç, tıbbi sarf malzemesi, özellikli malzeme ve sigorta katılım payı üzerinden indirim uygulanmayacak.

İndirim uygulanan ücretler ise nakit veya kredi kartı ile yapılabilecek.

Hastaneler ile ilgili bilgi ve randevu talepleri için https://www.medicalpark.com.tr/

İnternet adresi ziyaret edilebilir.

FuzulEV ev sistemine dahil olan Sendikamız Üyeleri yüzde 20 oranında indirimden yararlanabilecekler.

Sendikamız ile FuzulEV arasında imzalanan indirim protokolüne göre; Sendikamız üyesi olduğunu belgeleyenler, organizasyon ücretinin taksitli ve peşin ödenmesi durumunda yüzde 20 indirimden yararlanabilecekler. 

Sendikamız üyeleri; kimlik ve kurum kimlik kartları veya üyelik belgeleri ile FuzulEV’e başvurdukları takdirde protokol dahilindeki indirimlerden yararlanabilecekler.

FuzulEV ile ilgili detaylı bilgilere 0372 312 29 16 ve https://www.fuzulev.com internet adresinden ulaşılabilir.

Sendikamız ile Özel Zonguldak Açılım Kişisel Gelişim Kursu arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Protokole göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanlarına ve yakınlarına 2023-2024 eğitim yılı için güncel kayıt fiyatları üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak.

TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek.

 

Tasarruf Finansı alanında faaliyet gösteren BİREVİM, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) üyelerine çalışma bedelleri üzerinden yüzde 15 indirim uygulayacak.

GMİS Genel Mali Sekreteri Volkan Yıldız ile Birevim Kurumsal Protföy Müdürü Gökhan Esen’in imzaladığı protokole göre GMİS Üyeleri; işyeri ve taşıt ihtiyaçlarına yönelik olarak BİREVİM’in çalışma bedelleri üzerinden yüzde 15 indirimli yararlanabilecek.

444 23 53 nolu telefondan veya www.birevim.com internet sitesinden bilgi edinilebilir.

Kozlu’da bulunan Lavinia Pastanesi ile Sendikamız arasında indirim protokolü yapıldı.Protokole göre TTK ve MTA çalışanı Sendikamız üyeleri tanıtım kartları ile Lavinia Patisserie’nin Kozlu Şubesi ile açılacak olan diğer şubelerindeki ürünlerden 40 TL ve üzerindeki alışverişlerde net yüzde 10 oranında indirimden yararlanabilecekler.

Adres: 19 Mahallesi Atatürk Caddesi No: 15/B Kozlu
Telefon: 0 543 711 72 10

Sendikamız ile Zonguldak Milka Pastanesi arasında, üyelere yönelik indirim protokolü yapıldı

Protokole göre, maden işçilerine ve yakınlarına (eş ve çocuk) yönelik 30 TL ve üzerinde ki alışverişlerde yüzde 10 indirim uygulanacaK.

İndirimden Sendikamız üyesi, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Teknik Arama (MTA) çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvurarak yararlanabilecek.

AdresMithat Paşa Mah, Gazi Paşa Cd. No:61, 67100  Merkez/Zonguldak

Telefon(0372) 253 48 50

Sendikamız ile Zonguldak Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, üyelere yönelik indirim protokolü imzaladı.

Protokole göre; genel İngilizce, çocuk grubu, lise eğitimine yönelik Sendikamıza üye maden ve MTA işçileri ile birinci derece yakınlarına dönem fiyatları üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak.

Ayrıca, İngilizce eğitimi için ders kitapları ve materyalleri Zonguldak Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından karşılanacak.

Zonguldak Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile ilgili bilgilere 0507 018 08 40 nolu telefondan ulaşılabilecek. 

Sendikamız ile ELF Güzellik Salonu arasında, üyelere yönelik indirim protokolü imzalandı.

Protokole göre; firmanın hizmetlerinden GMİS üyelerine ve birinci derece yakınlarına liste fiyatı üzerinden yüzde 25 indirim uygulanacak.

ELF Güzellik Salonu ile ilgili bilgilere 0534 912 6868 nolu telefondan ulaşılabilecek.

Sendikamız ile Kdz. Ereğli Ebil Eğitim Kursu arasında indirim protokolü imzalandı.

Protokole göre; GMİS Üyelerine Kdz.Ereğli DOĞRU CEVAP Özel Öğretim Kursu’nda 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 ve Mezun Öğrenciler için Sınava Hazırlık Kursu, İNGİLİZ KÜLTÜR Dil Kursu’nda Dil Eğitimi ve PEGEM AKADEMİ’de KPSS Kurs Hizmeti yüzde 15 indirim uygulanacak.

Ayrıntılı bilgi; 0551 797 08 88 nolu telefondan alınabilecek.

Sendikamız ile Çaycuma Doğru Cevap ve Çaycuma Ebil Eğitim Merkezi arasında indirim protokolü imzalanmıştır. 

Protokole göre; Sendikamız üyeleri, Çaycuma Doğru Cevap ve Çaycuma Ebil Eğitim Merkezi’nde ki 5,6,7,8(lise hazırlık ve LGS) 9,10,11,12(üniversiteye hazırlık) ve Mezun Öğrenciler için Sınava Hazırlık Kursu, İNGİLİZ KÜLTÜR Dil Kursu’ndan Dil Eğitimi ve PEGEM AKADEMİ’den KPSS Kurs Hizmeti hizmetinden yüzde 15 indirimli yararlanabilecek.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN; 0532 362 35 46-372 620 00 10-372 620 00 20-0551 696 00 10 

Sendikamız ile Karabük’te bulunan Özel Medikar Hastanesi arasında, Sendika üyelerine, eş ve çocuklarına yönelik indirim protokolü imzalandı.

Protokol Sendikamız üyelerinin, eş ve çocuklarının hastane tarafından muayene ve tedavilerinin yapılması ve uygulanacak tedavilerin ücretlerinde indirim uygulanmasını kapsıyor.

Protokole göre; Özel Medikar Hastanesi, Sendikamız üyeleri, eş ve çocuklarını kapsamak üzere;

Hastanenin poliklinik muayene hizmetlerinde uyguladığı SGK hasta payı fiyatları üzerinden yüzde 15,

Ameliyat ve otelcilik hizmetlerinde SGK hasta payı fiyatları üzerinden yüzde 10,

Sağlık Uygulama Tebliği’nde yer almayan işlemlerin (sünnet gibi) hastane cari fiyatları üzerinden yüzde 10

İndirim uygulanacak.

Özel Medikar Hastanesi’yle ilgili bilgilere (0370) 415 38 78 nolu telefondan ve

www.medikarhastanesi.com internet adresi üzerinden ulaşılabilir.

Sendikamız ile Bakacakkadı 100. Yıl Ecopark Otel arasında, üyelere yönelik indirim protokolü imzalandı.

Sendikamız Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ile Bakacakkadı 100. Yıl Ecopark Otel arasında imzalanan protokole göre, konaklama, açık ve kapalı düğün hizmetleri, havuz ve restoran gibi otel hizmetlerinden Sendikamız üye maden ile MTA işçileri ve birinci derece yakınlarına yüzde 15 indirim uygulanacak.

31 Mayıs 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak indirimden Sendikamıza üye Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Teknik Arama (MTA) çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvurarak yararlanabilecek.

Bakacakkadı 100. Yıl Ecopark Otel ile ilglii bilgilere (0372) 532 82 72 nolu elefondan ulaşılabilir.

Sendikamız ile Açı Eğitim Kurumları arasında TTK ve MTA çalışanlarını kapsayan burs protokolü imzalandı.

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil ile Açı Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Şinasi Yücel tarafından 7 Haziran 2022 tarihinde imzalanan protokole göre Sendikamız Üyeleri’nin çocukları ve birinci dereceden yakınları Açı Eğitim Kurumlarında verilen kurslardan, liste fiyatları üzerinden taksitli ödemelerde yüzde 25, peşin ödemelerde ise yüzde 30 burslu olarak yararlanabilecekler.

Maden ve MTA şehitlerinin çocuklarına ise özel olarak yüzde 50 indirim uygulanacak.

2022-2023 dönemi için geçerli olan protokol; 5-6-7-8-9-10-11-12 ve mezun öğrencileri kapsayacak.

Burslardan yararlanmak için Sendikamız üyelerinin kurum kimlik kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

Bilgiler, Açı Eğitim Kurumlarının (0372) 222 05 55 ve 222 05 54 nolu telefonlarından alınabilir.

AÇI EĞİTİM KURUMLARI; Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. No: 50 Kat: 6  AY Plaza ZONGULDAK

Sendikamız ile Final Eğitim Kurumları arasında TTK, MTA ve KSE çalışanı üyelerini kapsayan indirim protokolü imzalandı.

Sendikamız Genel Başkanı Hakan Yeşil ile Final Eğitim Kurumları Zonguldak İl Yönetim Temsilcisi Ahmet Özkan tarafından 7 Haziran 2022 tarihinde imzalanan protokole göre Sendikamız Üyeleri’nin çocukları ve birinci dereceden yakınları Final Eğitim Kurumlarında verilen kurslardan, uygulama fiyatları üzeinden yüzde 12,5 oranında indirimli yararlanabilecekler.

Protokole göre indirimler; YKS-TYT+AYT sınav hazırlık, LGS hazırlık, 6-7-8-9-10-11-12. ve mezun öğrencilerin programlarını kapsayacak.

Final Eğitim Kurumlarının Çanakkale ve Balıkesir’de bulunan şubelerinde verilecek kurslardan  MTA ile KSE Madencilik’in Çanakkale Lapseki ve Balıkesir İvrindi işletmelerinde çalışan GMİS Üyelerinin çocukları ile birinci dereceden yakınları da indirimli olarak yararlanabilecek.

Sendikamız, Final Eğitim Kurumları ile yaptığı ek protokol de yaptı.

Ek Protokole göre Sendikamıza üye MTA, TTK ve KSE çalışanı üyelerinin çocukları ile birinci dereceden yakınları; Ankara, Trabzon, Malatya, Van, Diyarbakır, Adana, Konya, Sivas, Kocaeli, İzmir, Balıkesir, İstanbul ve Zonguldak’ta bulunan Final Akademi Okulları, Final Kampüs Okulları ve Final Kursları’ndan eğitim ve öğretim uygulama ücretleri üzerinden yüzde 12,5 oranında indirimli yararlanabilecek.

Protokol; Trabzon, Malatya, Van, Diyarbakır, Adana, Konya, Sivas, Kocaeli, İzmir, Balıkesir, İstanbul ve Ankara’da Final Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan; Hedef Kampüs Okulları, Hedef Akademi Okulları ve Hedef Kurslar için de geçerli olacak. 

İndirimlerden yararlanmak için Sendikamız üyelerinin kurum-kuruluş kimlik kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

Bilgiler, Final Eğitim Kurumlarının (0372) 251 22 10 nolu telefonundan alınabilir.

Zonguldak Final Eğitim Kurumları: Terakki Mah. Yunak Sok. No: 12 Yavuz Apartmanı Pasaj içi ZONGULDAK

Sendikamız ile Bartın’da bulunan Özel Aktıp Hastanesi arasında, Sendika üyelerine, eş ve çocuklarına yönelik indirim protokolü imzalandı.
Sendikamız Genel Sekreteri Ertan Kaya ile Aktıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sevban Karakoç tarafından 16 Haziran 2022 tarihinde imzalanan protokol GMİS üyelerinin eş ve çocuklarının hastane tarafından muayene ile tedavilerinin yapılması ve uygulanacak tedavilerin ücretlerinde indirim uygulanmasını kapsıyor.

Protokole göre; GMİS’e üye, TTK, MTA ve sendika personelinin eş ve çocuklarını kapsamak üzere;

Hastanenin poliklinik muayene, uzman doktor, ameliyathane, endoskopi, kolonoskopi, ultrasonografi, laboratuvar efor tomografi MR ve sünnet hizmetlerinde SGK hasta payı fiyatları üzerinden yüzde 10,

Özel Check-Up ücretlerinden yüzde15,

İndirim uygulanacak.

Özel Aktıp Hastanesi’yle ilgili bilgilere 444 03 84 nolu telefondan ve www.aktip.com.tr internet adresi üzerinden ulaşılabilir.

Sendikamız ile SESMER İşitme Cihazları Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.
01/01/2024 yılında başlayacak protokole göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanlarına ve yakınlarına 2 yıl süreyle işitme cihazı hizmetinden yüzde 30 indirim yapılacak.
TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek.

Sendikamız  ile Özel Zonguldak Yeni Nesil Kişisel Gelişim Kursu arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Protokole göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanlarının çocuklarına ve birinci derece yakınlarına yönelik  5-6-7-8’inci sınıf öğrencilerine yüzde 10 indirim uygulanacak.

Sendikamız ile Rengin Güzellik Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Protokole göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına alacakları hizmetlerin liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak

TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek.

Sendikamız ile Rengin Güzellik Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Protokole göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına alacakları hizmetlerin liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak

TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek.

Sendikamız ile Zonguldak Dedeman Otel arasında indirim anlaşması imzalanmıştır.

TTK vwe MTA üyelerimiz ile birinci derece yakınlarına yönelik gerçekleştirilen anlaşmaya göre;

Çift kişi oda fiyatı: 2.800 TL

 Tek kişi oda fiyatı: 2.352 TL’dir.

İndirim anlaşmasından yararlanmak isteyen üyelerimiz sendika üye kartlarıyla müracatta bulunması gerekmektedir.

Sendikamız ile Muffin Patisserie-Pastane arasında, üyelerimize yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Sendikamız  üyesi Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) Kurumu çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına tüm pastane ürünlerinin fiyatlarında yüzde 10 oranında indirim uygulanacak

TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimlerden yararlanabilecek.

Adres: Muffin Patisserie – Terakki Mahallesi  Belediye Bulvarı No: 2/A Merkez-Zonguldak

Sendikamız ile Karabük/Safranbolu’da bulunan İlkbal Ören Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

İndirim protokolüne göre, Sendikamız üyesi Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) Kurumu çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına aile danışmanlığı ve çift terapisi danışmanlık hizmetleri ile

çocuk-ergen terapisi alanında danışmanlık almak isteyen üyelere ve yakınlarına yüzde 15,

EMDR alanında danışmanlık hizmetlerinde yüzde 10 oranında indirim uygulanacak.

TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimlerden yararlanabilecek.

 Adres: Emek Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Ünal Office Center Kat: 5 No: 7
SAFRANBOLU/KARABÜK

Telefon: 0541 933 47 27

Sendikamız ile Aycı Grup A.Ş. arasında konut projelerinde indirim protokolü imzalandı.

9 Şubat 2024 tarihinde Grandcity İncivez ve Grandcity Bakacakkadı konut projeleri için indirim anlaşması imzalandı. Protokole göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanlarına yönelik konut alımlarında güncel fiyat listesi üzerinden peşin ödemelerde yüzde 20, yüzde 50’si peşin geri kalanı 12 ay yüzde sıfır faizli taksitli ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanacak.

TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek.

Sendikamız ile FizyoPlus Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

20 Şubat 2024 tarihinde imzalanan ve 1 yıl süreyle geçerli olacak anlaşmaya göre;  sendikamız üyeleri Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ve Maden Tetkik Arama (MTA) çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına yönelik fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinde yüzde 25 indirim yapılacak.
TTK ve MTA çalışanları, sendika ve kurum kimlik kartlarıyla başvuru yapmaları halinde protokol kapsamındaki indirimden yararlanabilecek.
Adres: On Temmuz Mahallesi Acılık Caddesi Elmaspark AVM A/1 Blok Kat: 3 Merkez/Zonguldak
Tel: 0552 184 24 67

Sendikamız ile İstanbul’da bulunan ‘Dişlerimveben’ kliniği arasında imzalanan indirim protokolüne göre; diş muayenesi hizmetlerinden sendika üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına yönelik Türk Dişhekimleri Birliği’nin yayınladığı güncel liste fiyatı üzerinden yüzde 30 indirim uygulanacak.

İletişim numarasına panoramik röntgen atılması durumunda fiyat bilgisi ve tedavi süreçleri hakkında bilgi alınabilecek. Hastalara konaklama konusunda da (kliniğe yakın) yardımcı olunacak.

Adres: Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. No:13 Şişli/İstanbul

Tel: 0 532 499 57 24